Kontaktpersoner

 

Gerhard Tetzlaff

VD / Teknisk rådgivare / Teknisk säljare
+ 46 (0)40 53 66 14
gerhard.tetzlaff@solectro.se
+ 46 (0)40 53 66 10

Specialområde: LPKF-system - PCB-prototyping, ULT utsug- och filtreringsystem för damm och rök.

Mattias Tetzlaff

Projektledare / Teknisk rådgivare / Tekniska säljare
+46 (0)40 53 66 16
mattias.tetzlaff@solectro.se
+46 (0)40 53 66 10

Specialområde: PLC-system, Automation, DATRON CNC, DATRON Dental

Michael Jensen

Servicechef
+46 (0)40 53 66 06
michael.jensen@solectro.se
+46 (0)40 53 66 10
Serviceområde: PLC-system, isel-Automation, DATRON CNC, DATRON Dental, LPKF-system

Joakim Larsson

Applikationstekniker
+46 (0)40 53 66 07
joakim.larsson@solectro.se
+46 (0)40 53 66 10
Serviceområde: PLC-system, isel-Automation, DATRON CNC, DATRON Dental

Salih Akalan

CNC-operatör
+ 46 (0)40 53 66 15
salih.akalan@solectro.se
+ 46 (0)40 53 66 10

Specialområde: CNC-fräsning - DATRON

Karoline Ljung

Kundservice / Logistik /säljare
+46 (0)40 53 66 23
karoline.ljung@solectro.se
+46 (0)40 53 66 10
Specialområde: CNC-verktyg, Dental-verktyg

Majken Wideen

Ekonomichef / Marknadsföring
+46 (0)40 53 66 21
majken.wideen@solectro.se
+46 (0)40 53 66 10

 

Senaste nytt

2021-10-12

LPKF CuttingMaster serie 2000 Läs mer

2021-04-07

LPKF ProtoPlace E4 Läs mer

2021-04-07

LPKF ProtoPlace S4 Läs mer

2021-04-06

LPKF ProtoPrint S4 Läs mer

2021-04-06

LPKF ProtoFlow S4 Läs mer

Mässkalender

2021-11-25 - 2021-11-25

Mässa Evertiq Expo Lund 25 November
Läs mer

2022-05-10 - 2022-05-13

Elmia Verktygsmaskiner 10 -13 maj 2022
Läs mer

2022-10-12 - 2022-10-13

EURO EXPO IndustriMässa 12-13 Oktober 2022 - Lund
Läs mer

Den här artikeln kan vara skrymmande.
Frakt- och emballagekostnaden kan bli något högre. 


This article can be bulky.
Shipping and packing cost can be a little bit higher.