Kontaktpersoner

 

Gerhard Tetzlaff

VD / Teknisk rådgivare / Teknisk säljare
+ 46 (0)40 53 66 14
gerhard.tetzlaff@solectro.se


Specialområde: LPKF-system - PCB-prototyping, ULT utsug- och filtreringsystem för damm och rök.

Mattias Tetzlaff

Projektledare / Teknisk rådgivare / Tekniska säljare
+46 (0)40 53 66 16
mattias.tetzlaff@solectro.se


Specialområde: Isel Automation, Nanotec, OnRobot, DATRON CNC, DATRON Dental, IEF Werner, PLC-system

Joakim Edfeldt

Applikationstekniker / Servicetekniker / Teknisk säljare
+46 (0)40 53 66 07
joakim.edfeldt@solectro.se

Område: PLC-system, isel-Automation, Nanotec, OnRobot, IEF Werner, DATRON CNC- maskiner, DATRON Dentalmaskiner

Salih Akalan

Frästeknisk rådgivare - CNC-operatör
+ 46 (0)40 53 66 15
salih.akalan@solectro.se


Specialområde: Rådgivning inom frästeknik, processoptimering inom tillverkning, CNC fräsning, Cam-beredning, CNC-fräsverktyg samt utbildning DATRON next och CNC-fräsmaskiner. 

Jonathan Westacott

Servicetekniker
+46 (0)40 53 66 05
jonathan.westacott@solectro.se

Serviceområde: DATRON CNC, isel-Automation, utsug

David Larsson

CNC-operatör
+46 (0)40-516602
david.larsson@solectro.se

Specialområde: CNC-operatör

Michael Jensen

Servicetekniker
+46 (0)40 53 66 06
michael.jensen@solectro.se


Serviceområde: PLC-system, isel-Automation, DATRON CNC, DATRON Dental, LPKF-system

Pierre Abboud

Lager
+46 (0)40-5136609
pierre.abboud@solectro.se

Ansvarig för lagrets in- och utleveranser 

Karoline Ljung

Kundservice / Logistik / Säljare
+46 (0)40 53 66 23
karoline.ljung@solectro.se


Specialområde: Utsug och filtersystem, CNC-fräsverktyg, Dentalfräsverktyg, isel automationskomponenter samt Nanotec

Majken Wideen

Ekonomichef / Marknadsföring
+46 (0)40 53 66 21
majken.wideen@solectro.se


 

Senaste nytt

2021-04-07

LPKF ProtoPlace E4 Läs mer

2021-04-07

LPKF ProtoPlace S4 Läs mer

2021-04-06

LPKF ProtoFlow S4 Läs mer

2021-04-06

LPKF ProtoPrint S4 Läs mer

2021-03-09

Sasoo luftrenare för influensavirus och pollen Läs mer

Den här artikeln kan vara skrymmande.
Frakt- och emballagekostnaden kan bli något högre. 


This article can be bulky.
Shipping and packing cost can be a little bit higher.